منو
تماس
درباره ما
About donyaye arezoo

درباره ما

مجموعه دنیای آرزو، دریچه ای به سوی تکنولوژی مدرن بوده که تنوع، جذابیت و ایمنی را برای ساکنین محترم شهر ساری و گردشگران خطه شمال کشور فراهم می آورد. این مجموعه با احترام به طبیعت و بستر موجود، نقش نشانه شهر ساری را در ورودی شمالی شهر ایفا خواهد نمودو درراستای تأمین نیازهای این شهر به عنوان مرکز استان مازندران طراحی شده است.زمین پروژه با موقعیت مکانی خاص در مجاورت بلواردریا،به عنوان مسیراصلی گردشگری به سمت دریا و قرارگیری در بخش شمالی شهر است که به عنوان یکی از فرصتهای توسعه شهری توسط شهرداری شناسایی شده است.زیر بنای کلی این پروژه بالغ بر66000 مترمربع بوده که در 2فازاجرایی شده وخواهد شد.

فازاول یا همان مجتمع تجاری این پروژه که در حال واگذاری می باشد، دارای زیربنای بیش از 28000  متر مربع در 8 طبقه می باشد که 4 طبقه تجاری شامل 148 واحدو 4 طبقه خدماتی، تفریحی،رفاهی می باشد.

زیرزمین:که شامل فودکورت،هایپرمارکت وپارکینگVIPمی باشد.

طبقه همکف:شامل برندهای بین المللی پوشاک،محصولات چرمی وبرندهای مرتبط،شعبه بانکی و صندوق امانات در زیرزمین بانک است.

طبقه اول:شامل برندهای تراز اول ایرانی،دوکافی شاپ،فضای استارت آپ وآژانس هواپیمایی می باشد.

طبقه دوم:شامل لوازم خانگی دیجیتال،دو کافی شاپ و بالکن.

طبقه سوم:شامل سه بخش مزون عروس و داماد،طلافروشی و یک بخش مختص بانوان است.دو کافی شاپ بابالکن که یکی از آنان مختص بانوان می باشد.

طبقه چهارم:شامل رستوران چند منظوره و بین المللی با دو آشپزخانه ایرانی وفرنگی با فضای 1200 مترمربع وبالکن روباز به متراژ 800 مترمربع است.

طبقه پنجم:فضای 1200 متری شامل شهربازی،مهدکودک و رستوران غذاهای ارگانیک.

طبقه ششم:سالن چندمنظوره مختص همایش، سمینار،جشنواره ها و... می باشد.

 12500 مترمربع آن به سطح تجاری باکاربریهای متنوع اختصاص یافته است، این فاز از پروژه به گونه ای طراحی شده است که تهیه ی کالای متنوع و دسترسی به اغلب خدمات تجاری را به سهولت برای هم میهنان امکان پذیر نماید. 

160
تعداد واحدها
main
15000 متر
متراژ کل
about01
3500 نفر
اشتغال‌زایی
dasari